shopify traffic stats
Joanna Świątkowska1

Podczas konferencji poprowadzi sesję rozwiązywania wybranych problemów organizacji, wykorzystującą potencjał zgromadzonych uczestników i zaproszonego eksperta od fundraisingu.

Politolog, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie i Högskolan Dalarna w Szwecji. Obecnie doktorantka w zakresie nauki o polityce na Uniwersytecie Pedagogicznym. Koordynator programowy i ekspert Instytutu Kościuszki w obszarze Bezpieczeństwo i Obrona. W ramach współpracy z Instytutem inicjowała i realizowała wiele projektów badawczych, także o charakterze międzynarodowym. Do zakresu jej odpowiedzialności należy także nawiązywanie kontaktów oraz budowanie relacji z podmiotami zewnętrznymi zarówno komercyjnymi, z sektora publicznego jak i pozarządowego. Jest autorką i redaktorką licznych analiz, artykułów i publikacji. Ponadto jest właścicielem firmy Better Future Consulting, w ramach której zajmuje się m.in. moderacją sesji dialogu społecznego w ramach współpracy z podmiotami komercyjnymi oraz podmiotami administracji publicznej. Ukończyła kurs kształcący profesjonalnych fundraiserów poświadczony zdobyciem Polskiego Certyfikatu Fundraisera.

-> zobacz jej profil na stronie Instytutu Kościuszki!

Organizator

Serdecznie zapraszamy na stronę stowarzyszenia

Współorganizator

Serdecznie zapraszamy na stronę FRKF

Partner merytoryczny

Oficjalna strona Fundacji Doroty Świeniewicz

Patron Honorowy

Województwo Mazowieckie
Patronat Honorowy – Polski Komitet Olimpijski

Polski Komitet Olimpijski

Zapraszamy na konferencję!

Już dziś zarezerwuj termin 28 listopada 2014 roku i dołącz do grona uczestników jedynej w Polsce konferencji, na której rozmawia się o tym, jak organizacje sportowe mogą pozyskiwać pieniądze na swoją działalność!